Середа, 2018-10-24, 3:48 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Червоноцвітська ЗОШ I-II ступенів

Категорії розділу
Наше опитування
Який найулюбленіший предмет у школі?
Всього відповідей: 170
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Наказ про перевід учнів, нагородження Похвальними листами

НАКАЗУЮ:

1.Перевести учнів:

  1.1 З 1 класу до 2 класу:

         Вараву Назара

         Мельниченка Назара

         Пальоху Руслана

         Риб'янцева Дениса

         Роговську Діану

         Роговську Юлію

         Романюка Богдана

         Слісарчука Владислава

         Тетерущенка Іллю

         Тишинську Марію

         Гамолюка Володимира

1.2 З 2 класу до 3 класу:

         Вичавку Артема

         Паламарчука Іллю

         Петах Адріану

         Попенчука Вадима

         Романюка Назара

         Сідлецьку Єлизавету

         Федорчука Назара

1.3 З 3 класу до 4 класу:

         Вараву Миколу

         Герасимчука Олександра

         (індивідуальна форма навчання )

         Закревську Дарію

         Лабенського Назара

         Рибіцького Владислава

         ( індивідуальна форма навчання )

         Родюка Артема

         Роговського Віктора

         Свінціцького Артура

1.4 З 4 класу до 5 класу:

         Вичавку Діану

         Заблоцьку Нелю

         Лопать Каріну

         Матвійчука Максима

         Тетерущенко Ольгу

         Ткачук Вікторію

         Трусову Анну

         Федорчука Вадима

1.5 З 5 класу до 6 класу:

         Вичавку Іллю

         Гамолюка Віктора

         Закревського Дмитра

         Заблоцького Констянтина

         Пальоху Максима

         Поплавську Софію

         Роговську Надію

         Якимчук Діану

1.6 З 6 класу до 7 класу:

         Вараву Мирославу

         Марчук Дарію

         Пальоху Романа

         Попенчука Михайла

         Роговського Павла

         Тетерущенка Богдана

1.7 З 7 класу до 8 класу:

         Заблоцького Святослава

         Закревського Олександра

         Клапчук Аміну

         Роговського В’ячеслава

         Сідлецького Андрія

         Скаржевського Мирослава

         Слісарчука Іллю

         Трусова Артура

1.8 З 8 класу до 9 класу:

         Бершеду Богдана

         Лопатя Вадима

         Мазура Максима

         Рибіцького Анатолія

         Роговського Анатолія

         Риб'янцеву Ніну

         Хлонь Дарію

         Хлонь Діану

2. Нагородити за високі досягнення у навчанні Похвальними листами учнів:

         Паламарчука Іллю – 2 клас

         Сідлецьку Єлизавету – 2 клас

         Лабенського Назара – 3 клас

         Тетерущенко Ольгу – 4 клас

         Слісарчука Іллю – 7 клас

 

 

Директор    С.Слісарчук

 

 

 

         

Категорія: Новини | Додав: cvit (2016-06-03)
Переглядів: 137 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Україні Погода в Україні
Корисні сайти
Освітній портал

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz