Четвер, 2024-04-25, 6:55 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Червоноцвітська ЗОШ I-II ступенів

Категорії розділу
Новини [180]
Наше опитування
Який найулюбленіший предмет у школі?
Всього відповідей: 173
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 180
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 17 18 »

У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Згадують і оплакують тих, хто вже помер або смертельно хворий,  говорять про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХ, а тепер вже і ХХI століття загрожує існуванню людства…

СНІД – особливо небезпечна хвороба, яка несе смертельну загрозу людству. Це інфекційне захворювання здатне за 10 - 20 років поставити рід людський під реальну загрозу вимирання.

Новини | Переглядів: 244 | Додав: cvit | Дата: 2016-12-02 | Коментарі (0)

24-27 листопада 2016 року у м. Святогірську на базі обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» відбулася Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності в ХХІ століття». Організатори конференції – департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації та Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді спільно з Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. 
У конференції взяли участь 36 делегацій з 7 областей України та юні краєзнавці 10 районів та міст Донецької області.
Відкриваючи урочисту частину конференції, Оксенчук Надія Володимирівна - директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, відзначила згуртованість юних краєзнавців, які з’їхалися до Донеччини. Директор Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Колісник Геннадій Валерійович привітав учасників та гостей конференції, висловив сподівання, що відвідавши Святогірськ одного разу, вони будуть приїжджати сюди знову і знову, адже тут завжди знайдуть друзів, з якими буде цікаво обмінятися новими знаннями та досвідом краєзнавчо-дослідницької роботи. Омельченко Дмитро Григорович, заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, член Правління Національної спілки краєзнавців України, підкреслив важливість краєзнавчої роботи учнівської молоді у світлі незаангажованого переосмислення та вивчення історії української державності. У рамках пленарного засідання до юних дослідників зі словами побажаннями звернулися Титаренко Д.М. професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Донецького юридичного інституту, доктор історичних наук, доцент; Луняк Є.М. доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Ніжинського Державного Університету ім.Миколи Гоголя, доцент; Одерій О.В. доктор юридичних наук, завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз Донецького юридичного інституту МВС України, доцент. Відповідно до Умов Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності в ХХІ століття» було представлено Хмельницьку область у складі делегації Червоноцвітської ЗОШ І-ІІ ступенів. Керівник гуртка «Видатні історичні постаті» Сібагатов Сергій Сагітович і його вихованка учениця 9 класу Риб’янцева Ніна, у номінації: «Південно-Східна Україна з найдавніших часів до кінця ХІХ ст.»;

 

Новини | Переглядів: 280 | Додав: cvit | Дата: 2016-11-30 | Коментарі (0)

приспущення  Державного  Прапора України; жалобний захід за участю сільського голови Ткачука М. В.

-проведення  уроків  пам’яті «На колінах стою перед вами, сповідаю жалобу сумну».

(класоводи 1-4 класів)

-виховні години, години спілкування із вшанування жертв геноциду Українського народу — Голодомору 1932—1933 років в Україні, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921—1922, 1946—1947 років в Україні «У пам’яті про скорботний тридцять третій» «Як це було».

(класні керівники 5-9 класів)

Новини | Переглядів: 230 | Додав: cvit | Дата: 2016-11-29 | Коментарі (0)

В Червоноцвітській школі з 14 по 18 листопада проводились ряд заходів, присвячених  Дню гідності і свободи,а  саме:

- огляд мультимедійної чи віртуальної  виставки «Майдан: від Незалежності до Свободи» (Педагог-організатор Лісовська А.І.)

- круглий  стіл «Від помаранчевої революції до революції Гідності»,  «Багатолика Україна в багатоликому світі», «Україна гідна Свободи»)

- он-лайн дискусійний клуб, дебати «Україна у колі друзів»

(Вчитель історії Сібагатов С.С)

- інформаційні хвилинки «Як тяжко все це пережити»

- виховні години «Вони пройшли крізь вогонь і зброю» (класводи 1-4 класів)

-  години спілкування «Україна: спільна відповідальність за майбутнє», «Ідеї демократії – основа українського суспільства», «Герої не вмирають»;

- тематичні уроки "Свобода України - якою ціною?" Бесіди «Пам’яті героїв Майдану», «Бійці невидимого фронту» (Кл керівники  5-9 класів)

усний журнал «У пам’яті нашій вони залишилися назавжди»  

(Бібліотекар Литвинюк В.І)

-загальношкільна лінійка «День Гідності і Свободи – крок у Європу», «Революція Гідності: рік потому»

-свічкова хода-реквієм шкільної молоді (Педагог-організатор Лісовська А.І.)

 

 

Новини | Переглядів: 249 | Додав: cvit | Дата: 2016-11-18 | Коментарі (0)

Україна на зламі тисячоліть

За легендою, апостол Андрій Первозваний на одному з пагорбів, де нині Андріївська церква, напророчив: “На горах цих возсіяє благодать Божа, буде город великий і воздвигне Бог багато церков”. Передбачення збулося: на високому дніпровському березі народився золотоверхий Київ.

Минали роки – слава про Київську Русь гриміла на весь світ, адже на зламі першого тисячоліття тут бурхливо розвивалися торгівля, право, освіта, культура. Королівським дворам Європи було за честь поріднитися з володарями Києва. Промовистим є такий факт: Анна, високоосвічена дочка Ярослава Мудрого, ставши королевою Франції, підписувала державні акти своїм ім’ям, тоді як її чоловік, король Генрик Перший, ставив усього-на-всього хрестик.

Наша історія славна ще й звитяжними боями: упродовж століть відчайдушні козаки захищали Україну й усю Європу від дикої орди. Прикро, що на зламі другого тисячоліття нам, українцям, ціною життя найкращих синів доводиться боронити від східних сусідів свій європейський вибір. Сьогодні ми по-особливому розуміємо Шевченкову настанову любити Україну “во врем’я люте” і знаємо, що вистоїмо, бо за нами правда й славна історія.

Новини | Переглядів: 242 | Додав: cvit | Дата: 2016-11-12 | Коментарі (0)

Мова - коріння, і зранений птах, мова -  це насіння, на мудрих ланах.    Саме під таким гаслом в Червоноцвітській школі розпочався День української писемності і мови.  Проводились різноманітні заходи:

- тематичне  інформування до Дня української писемності та мови (прес-експрес «З історії виникнення письма») (педагог-організатор Лісовська А.І.);

-  всеукраїнська акція «Радіодиктант національної єдності»серед учнів та педпрацівників школи;

- мовознавчий відеозал (перегляд відеофільмів про культуру українського слововживання); (вчитель української мови і літератури   Васильчук І.М. та педагог-організатор Лісовська А.І.);

- урочисте відкриття конкурсу імені П. Яцика та проведення І етапу конкурсу серед учнів 3-9 класів;

- проведення уроків миру і єднання «Там, де живе рідна мова, живе український народ» (класні керівники 5-9 класів);

- години мовознавства «Мови рідної краса» та години спілкування «Мова і писемність у цікавих фактах» (класоводи 1- 4 класів);

- слайд- презентція «Я – Українець! Я за єдину державну Мову!» (вчитель історії Сібагатов С.С.);

 

Новини | Переглядів: 237 | Додав: cvit | Дата: 2016-11-11 | Коментарі (0)

2 листопада 2016 року уЧервоноцвітській ЗОШ на базі 5 класу відбулося засідання психолого-педагогічного консиліуму за участю   вчителів початкових класів, учителів-предметників та дирекції закладу з проблеми «Адаптація учнів 5 класу в основній школі».

    Під час консиліуму виступила класний керівник 5 класу Поплавська Т.А. з доповіддю «Характеристика учнів 5 класу», проінформувала про фізіологічні особливості дітей 10-11 років та ознайомила з результатами анкетування з питань адаптації. Учителі-предметники, які викладають у 5 класі, поділилися думками про досягнення та резерви п’ятикласників. Директор школи Слісарчук С..С. акцентувала увагу на ролі морально-етичного, національно-патріотичного виховання в сучасних умовах.

    На завершення заступник директора Герасимчук В.А. озвучила рішення консиліуму. Класний керівник – індивідуальні програми дій.

Новини | Переглядів: 251 | Додав: cvit | Дата: 2016-11-11 | Коментарі (0)

28 жовтня напередодні канікул в Червоноцвітській ЗОШ відбулося свято «Посвята 5-класників у старшу ланку». Діти зі своїм класним керівником Поплавською Т.А. вишикувались у вишиванках на урочисту  лінійку  для  прийняття клятви- посвяти у 5-класники .Учні долали перепони, відповідаючи на питання шкільної вікторини,  на запитання про рідну неньку-Батьківщину,  цікаві каверзні запитання один про одного,  для того,  щоб  зблизити школярів в одне дружнє коло. Учні разом  співали пісню «Веселкова», а  дев′ятикласники, майбутні випускники, пов′язали галстуки , як знак прийняття школярів  в старшу ланку.

 

Новини | Переглядів: 251 | Додав: cvit | Дата: 2016-11-07 | Коментарі (0)

Духовне життя людини повноцінне лише тоді, коли воно живе у світі гри, казок, фантазіі. Казки є невід*ємною частиною розвитку й виховання читацьких інтересів в учнів початкових класів. В бібліотеці,в рамках місячника шкільноі бібліотеки, пройшов конкурс ілюстрацій до улюблених казок серед учнів 2-4класів. Кращими визнано ілюстраціі Сідлецькоі Л. (3) Петах А. (3кл),Романюк Н.(3кл), Лабенського Н.і Свінціцького А.(4кл)

Новини | Переглядів: 231 | Додав: cvit | Дата: 2016-10-26 | Коментарі (0)

Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Україні Погода в Україні
Корисні сайти
Освітній портал

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz