- Зроблений персональний внесок у підвищення рівня організації навчально- виховного процесу :
- Охоплено навчанням дітей шкільного віку з мікрорайону школи-100%, продовжують навчання випускники 9 класу- 100% ( за попередні 3 роки тенденція не змінилась);
- Частково створено умови для варіативності навчання: факультатив «Історія рідного краю» у 9 класі , заняття для підсилення предмету «Навчання грамоти» у 1 класі та заняття для підсилення предмету англійська мова у 6, 7 та 8 класах, більшість вчителів школи намагалися упроваджувати інноваційні педагогічні технології у навчальний процес;
- У школі працювали 7 гуртків за інтересами та предметних гуртків: «Вокальний» (державне фінансування), «Спортивний», «Юний натураліст», «Юний математик», «Лексичне багатство мови», «Книголюб», «Інтелектуал» ( фінансування безоплатне).
- Зміцнювалась матеріальна база школи, зокрема було реалізовано проект громади «Енергозберігаючі заходи в школі с.Червоний Цвіт. Капітальний ремонт будівлі: заміна вікон і дверей на металопластикові, утеплення фасаду» .
Загальна вартість проекту - 291,984 грн.
Внески сторін: ЄС/ ПРОООН- 218,988 грн.,
Городнявська сільська рада – 43,397 грн.,
благодійна організація
«Благодійний фонд «Зміцнення громад» - 15,000 грн.,
громадська організація «Гарант-2015» -14,599 грн.
- Вжиті заходи щодо забезпечення школи кваліфікованими педагогічними кадрами: 100% вчителів мають повну вищу освіту. За якісним складом педагогічних працівників школа виглядає таким чином:
«спеціаліст» –1 (6,7 %)
«спеціаліст ІІ категорії» – 9 (60 %)
«спеціаліст І категорії» – 4 (26,7 %)
«спеціаліст вищої категорії» – 1 (6,7 %)
- Здійснювалась робота у напрямку соціального захисту, збереження та зміцнення здоров'я учнів та педагогічних працівників:
- Забезпечено організацію харчування ; медичне обслуговування учнів школи було організовано відповідно нормативно-правової бази. Для цього в школі обладнано медкабінет, де працювала шкільна медсестра, яка організовувала систематичне медичне обслуговування, забезпечувала профілактику дитячих захворювань,
дотримано вимог щодо психофізичних навантажень учнів під час навчально- виховного процесу. Всі працівники закладу допускалися до роботи тільки після медогляду, результати якого фіксувалися в санітарних книжках.
- В основному дотримано вимоги з охорони дитинства, ТБ та ОП, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм;
- Надано соціальну підтримку та допомогу дітям з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітям- інвалідам (придбано подарунки на Новий рік, День захисту дітей , День інваліда тощо) та учні з малозабезпечених сімей отримували безкоштовне харчування за бюджетний кошт.
- Здійснено моральне та матеріальне стимулювання дітей ( премії, Похвальні листи, грамоти, подяки тощо), організовано їх активний відпочинок на позакласних заходах, екскурсіях (м.Шепетівка, м. Хмельницький ), оздоровлення в позашкільних таборах;
- Дотримано правопорядок неповнолітніми та вжито профілактичні заходи щодо попередження правопорушень з їх боку;
- Стан дитячого травматизму - 2 учні отримали травми в позаурочний час.
- До управління діяльністю школи широко залучені педагогічна та батьківська громадськість, налагоджена тісна співпраця з різними громадськими організаціями.
6.Батьки та громадськість схвально ставилися до діяльності школи.
7.Дирекція школи намагалася вчасно реагувати на зауваження та пропозиції, викладені батьківським комітетом, радою, батьками, учнями.
|