Середа, 2018-11-14, 5:42 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Червоноцвітська ЗОШ I-II ступенів

Категорії розділу
Наше опитування
Який найулюбленіший предмет у школі?
Всього відповідей: 170
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

Звіт директора школи у 2015-2016 н.р. (тези)
 1. Зроблений персональний внесок у підвищення рівня організації навчально- виховного процесу :
 • Охоплено навчанням дітей шкільного віку з мікрорайону школи-100%, продовжують навчання випускники 9 класу- 100% ( за попередні 3 роки тенденція не змінилась);
 • Частково створено умови для варіативності навчання: факультатив «Історія рідного краю» у 9 класі , заняття для підсилення предмету «Навчання грамоти» у 1 класі та заняття для підсилення предмету англійська мова у 6, 7 та 8 класах, більшість вчителів школи намагалися упроваджувати інноваційні педагогічні технології у навчальний процес;
 • У школі працювали 7 гуртків за інтересами та предметних гуртків: «Вокальний» (державне фінансування), «Спортивний», «Юний натураліст», «Юний математик», «Лексичне багатство мови», «Книголюб», «Інтелектуал» ( фінансування безоплатне).
 1. Зміцнювалась матеріальна база школи, зокрема було реалізовано  проект громади «Енергозберігаючі заходи в школі с.Червоний Цвіт.  Капітальний ремонт будівлі: заміна вікон і дверей на металопластикові, утеплення фасаду» .

    Загальна вартість проекту - 291,984 грн.

Внески сторін:  ЄС/ ПРОООН- 218,988 грн.,

                            Городнявська сільська рада – 43,397 грн.,

                            благодійна організація

                            «Благодійний фонд «Зміцнення громад» - 15,000 грн.,

                            громадська організація «Гарант-2015» -14,599 грн.

 1. Вжиті заходи щодо забезпечення школи кваліфікованими педагогічними кадрами: 100% вчителів мають повну вищу освіту. За якісним складом педагогічних працівників школа виглядає таким чином:
  «спеціаліст» –1  (6,7 %)
  «спеціаліст ІІ категорії» –  9 (60 %)
  «спеціаліст І категорії» – 4 (26,7 %)
  «спеціаліст вищої категорії» – 1 (6,7 %)
 2. Здійснювалась робота у напрямку соціального захисту, збереження та зміцнення здоров'я учнів та педагогічних працівників:
 • Забезпечено організацію харчування ; медичне обслуговування учнів школи було організовано відповідно нормативно-правової бази. Для цього в школі обладнано медкабінет, де працювала шкільна медсестра, яка організовувала систематичне медичне обслуговування, забезпечувала профілактику дитячих захворювань,
  дотримано вимог щодо психофізичних навантажень учнів під час навчально- виховного процесу. Всі працівники закладу допускалися до роботи тільки після медогляду, результати якого фіксувалися в санітарних книжках.
   
 • В основному дотримано вимоги з охорони дитинства, ТБ та ОП, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм;
 • Надано соціальну підтримку та допомогу дітям з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітям- інвалідам (придбано подарунки на Новий рік, День захисту дітей , День інваліда тощо) та учні з малозабезпечених сімей отримували безкоштовне харчування за бюджетний кошт.
 • Здійснено моральне та матеріальне стимулювання дітей ( премії, Похвальні листи, грамоти, подяки тощо), організовано їх активний відпочинок на позакласних заходах, екскурсіях (м.Шепетівка, м. Хмельницький ), оздоровлення в позашкільних таборах;
 • Дотримано правопорядок неповнолітніми та вжито профілактичні заходи щодо попередження правопорушень з їх боку;
 • Стан дитячого травматизму - 2 учні отримали травми в позаурочний час.
 1. До управління діяльністю школи широко залучені педагогічна та батьківська громадськість, налагоджена тісна співпраця з різними громадськими організаціями.

6.Батьки та громадськість схвально ставилися до діяльності школи.

7.Дирекція школи намагалася вчасно реагувати на зауваження та пропозиції, викладені батьківським комітетом, радою, батьками, учнями.

Категорія: Новини | Додав: cvit (2016-06-07)
Переглядів: 67 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Україні Погода в Україні
Корисні сайти
Освітній портал

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz