Відповідно до наказу МОН України від 27.09.2016 №1153 з метою відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва, національно-патріотичного виховання юних громадян України, 18-20 жовтня 2016 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ) відбувся Всеукраїнський Форум українських патріотичних справ учнівської молоді «Ми - Українці!». До м. Києва для участі у форумі прибули делегації з усіх областей України. Делегація Хмельницької області складалася із 5 чоловік, із них – Риб’янцева Ніна, учениця 9 класу Червоноцвітської ЗОШ І-ІІ ступенів. В рамках форуму 19 жовтня відбулася Всеукраїнська історико-патріотична краєзнавча конференція «Ми – Українці!». Під час роботи тематичних секцій Ніна представила свою доповідь «Історичні уроки гетьмана Богдана Хмельницького для сучасної України». Виступаючи на секціях з доповідями, учасники розкрили маловідомі сторінки українського народу, їх прагнення до волі та незалежності України, що сприяло великому піднесенню молоді бути справжнім патріотом своєї Батьківщини. Нагородою для учасників форуму були дипломи переможців та збірка тез пошуково-дослідницьких робіт, з якими вони виступали і були вручені організаторами заходу.
Серед прадавніх осінніх християнських свят є свято Покрови (14 жовтня). Пресвята Богородиця вважалася покровителькою як усієї України, так і козацтва зокрема. За свідченням історика Д. Яворницького, за час існування Січі на Запоріжжі було зведено 13 церков Покрови Пресвятої Богородиці. Таке покровительство цілком узгоджувалось з визвольним рухом українського народу за свою незалежність. Починаючи з 2015 року, 14 жовтня це також і День захисника України.
Отож, з метою виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в школі були проведені різні виховні заходи.
В рамках Всеукраїнського місячника шкільної бібліотеки 12 жовтня в Червоноцвітській школі проведена виставка домашніх бібліотечок учнів «Моя улюблена книга».У виставці взяли участь : Паламарчук І, Романюк Н, -учні 3 класу. Лабенський Н.- учень 4 класу, Матвійчук М.- учень 5 класу, Мазур М. – учень 9 класу.
Домашні бібліотечки цих учнів нараховують біля 20 книжок.
Протягом жовтня в Червоноцвітській школі проводились наступні заходи, присвячені ушануванню пам′яті Івана Франка:
- організована книжкова виставка творів поета;
- проведені тематичні інформаційні усні журнали, класні інформаційні години, виховні години «Цвіте добром земля Каменяра»;
- проведений огляд бібліотечних експозицій та літературних виставок відображення діяльності І.Франка - поета, прозаїка , драматурга, публіциста, перекладача і видатного вченого;
- проведені літературні п′ятихвилинки «Великий Каменяр»;
- організоване засідання круглого столу «Іван Франко і сучасність».
- виховний захід: «Найважливіші винаходи і винахідники людства».
Вчитель фізики Ткачук М.В. провів також відкритий урок «У світі фізики» 9 клас, на який були запрошені вчителі. Урок пройшов цікаво, а також протягом тижня учні 7 - 8 класів розробляли стіннівки, малювали малюнки, розгадували вікторини, кросворди з фізики.
30 вересня – це Всеукраїнське свято бібліотекарів, отож в Червонцвітській ЗОШ учні теж привітали бібліотекаря школи Литвинюк В.І .квітами та словами вдячності і побажали творчої наснаги, міцного здоров'я, натхнення,радості.добра і нових успіхів у благородній справі.
Також для учнів першачків бібліотекарем була проведена казкова вікторина: малюки завітали до бібліотеки, оглянувши царство книг, познайомились з бібліотекарем школи ,відгадали загадки ,казки, які приготувала Литвинюк Валентина Іванівна.
30 вересня у Червоноцвітській ЗОШ був саме такий день. День, коли у найпрекраснішу пору, шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею поломеніють різнобарвні квіти, приходить свято-День учителя. Учитель-професія унікальна. Подібної в світі просто немає. Всі професії починаються від учителя. Педагог своїм серцем, розумом формує завтрашній день: людину, суспільство. Адже буквально все проектується і твориться за звичайною учнівською партою. Вчитель допомагає школяру знайти правильний вибір у житті. Вчитель-садівник, що ніжно пестить квіти, любов і надія. Педагогові людство доручає найдорожче -дітей, своє майбутнє, бо саме вчитель-це «архітектор дитячих душ»,тому що він день за днем, місяць за місяцем, рік за роком своїми знаннями та вміннями, батьківським ставленням до юних будує світлий храм особистості. Саме вчитель творить націю .Велике щастя мати вчителя доброго, щирого, який навчає бути Людиною . Велике щастя мати мудрого, талановитого вчителя, який уміло передає дітям свої знання та вміння. А найбільше щастя для дітей, тоді ,коли вчитель дійсно любить, радіє, «живе» школярами.
З давніх- давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю.
23 вересня в Червоноцвітській школі відбулося Свято осені, яке щорічно проводять учителі та учні школи. Різноманіття овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів, які організували виставку композицій з природного матеріалу «Дари осені»
З овочів, фруктів, гілочок, листочків та інших природних матеріалів учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж.
Програма святкового заходу була насичена яскравими музичними номерами та літературними композиціями. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.
1 вересня у школах лунає перший дзвоник. Для першокласників цей звук особливий - він сповіщає, що діти роблять перший крок у майбутнє доросле та самостійне життя. А також для дев'ятикласників, для них останній раз пролунає перший дзвоник.