30 березня 2016 р. відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. У поточному навчальному році у закладі атестувалися 3 педагоги. За результатами атестаційної комісії 1 педагог школи уже підвищив свою кваліфікаційну категорію: Одуд І.М., вчителю української мови та літератури, присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст ІІ категорії” .Слісарчук С.С. підтвердила кваліфікаційну категорію “спеціаліст І категорії”. Щиро вітаємо педагогів та зичимо подальших успіхів у роботі.
Сібагатов С.С. вчитель історії, географії, правознавства 5 квітня 2016 року буде презентувати свій досвід та результати роботи на засіданні атестаційної комісії ІІ рівня.
Щоб підготувати людину духовно до самостійного життя, треба ввести її у світ книг. Щорічно в Ч.Цвітській школі цікаво проводяться заходи, присвячені книзі. У підготовці та проведенні Тижня взяли участь бібліотекар, вчителі-предметники, вчителі початкових класів, члени учнівського самоврядування. Основне завдання - залучити дітей та учнівську молодь до читання, домогтися, щоб книга стала їх постійною потребою. Книга має стати їх другом, порадником, учителем.
У Червоноцвітській школі протягом місяця плануються такі заходи:
1. Лінійка з нагоди святкування 25 -ої річниці у рамках Року Державності (педагог-організатор Лісовська А.І)
2. Конкурс малюнків “Наша незалежність”. (вч. образотвворчого мистецтва Августинович В. І.)
3. Виховні бесіди про події Української революції 1917– 1921 років, про шлях здобуття Україною незалежності, Людей свободи. (класні керівники)
4. Відео-урок з подальшим обговоренням “Дорога до свободи” (вчитель Історії і правознавства Сібагатов С.С.)
5. Родинна гра-подорож до Країни Кросвордії: аукціон історичних кросвордів, шарад, сканвордів, ребусів, присвячених здобуттю Україною незалежності. “Територія Незалежності. (вчитель Історії і правознавства Сібагатов С.С.)
6. Вільний музичний простір” – кастинг і розучування сучасних українських пісень патріотичного спрямування. (вч. музики Августинович В. І., педагог-організатор Лісовська А.І, бібліотекар Литвинюк В.І.)
25 березня 2016 року на базі КЗ «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» пройшла Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття». Конференція організована управлінням освіти і науки облдержадміністрації та Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсії учнівської молоді Черкаської обласної ради (далі - ЧОЦТКЕУМ ЧОР) за сприяння Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. У заході брали участь 14 делегацій з 12 областей України та пошуковці 15 районів і 4 міст Черкащини.
16 березня на базі Червоноцвітської зош І-ІІ ступенів відбувся тренінг з фаху вчителів історії з проблеми «організація процесу навчання в умовах впровадження нового Держстандарту та нових програм». На тренінгу розглянули питання «Форми організації навчання, прийоми навчання. Проблемне вивчення історії. Розвиток хронологічних компетенцій школярів».
Під час практичної частини вчителі відвідали урок історії у 6 класі, підготовлений і вміло проведений Сібагатовим С.С.
Тривали і продовжуються дні, коли ми згадуємо великого сина українського народу .Кожна нація ,якій пощастило відкрити і висловити свою творчу ідентичність, своє глибинне самопізнання, базу національної культури, осягнула це могутнім словом свого національного пророка. Серед тих щасливих, вибраних народів є ми, українці. І ось чому. Поляки дістали Міцкевича, німці – Гете, англійці мають Шекспіра ,італійці – Данте. Росія гордиться своїм Пушкіним, а ми, українці - Тарасом Шевченком. Він був кріпаком, а став велетнем у царстві людської культури. Весь світ вшановує сьогодні Великого Кобзаря.
22.02.2016 року відбувся відкритий урок з української мови в учня з класу Герасимчука Олександра, який навчається за індивідуальною формою навчання. Вчитель Кордас Леся Олександрівна, використовуючи інноваційні методи навчання, знайшла підхід до учня і провела урок на належному методичному рівні.
Загальновідомо, що без мови нема народу, нації, держави. Коли ми відчуваємо себе українцями, а не німцями, французами, американцями? Тільки тоді, коли ми чуємо з уст рідну пісню, рідне слово. А ще коли ми бачимо на полицях книги рідною мовою, читаємо газети, надруковані українською. 19 лютого в Червоноцвітській загальноосвітній школі відбулось свято, присвячене Міжнародному Дню рідної мови під назвою «О,слово рідне хто без тебе я?» Чарівними мелодіями цих народних пісень наповнилась школа у цей день. У різнобарвні вишиванки, стрічки, віночки були одягнені учасники свята, які інсценізували українські народні пісні, а також учні 5-6 класів виявили бажання позмагатись в мовному конкурсі «Юний мовознавець»,де школярі розгадували мовні загадки, ребуси, розв’язували кросворди ін.. Подібні заходи проходять у школі досить часто. Вони сприяють вихованню шанобливого ставлення до рідної мови, народної пісні, народних звичаїв і традицій, розкривають красу і неповторність українського фольклору, пробуджують у дитячих душах почуття прекрасного,любові до України.